Stara Kolonia Online - Serwer Gothic Multiplayer
Stracone pomysły - Wersja do druku

+- Stara Kolonia Online - Serwer Gothic Multiplayer (http://starakolonia.pl)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (http://starakolonia.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ściana pomysłów (http://starakolonia.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Stracone pomysły (/showthread.php?tid=5778)Stracone pomysły - Betlar - 05-03-2020

Jak wiadomo przed jakiegoś geniusza Sasu musiał zrobić nowe forum i nasze pomysłu poszły się jebać ale żeby przypomnieć i żeby nikt nie powtarzał jakiegoś pomysłu, napisze na jakie pomysły wtedy wpadliśmy. 

Sprint - szybsze bieganie

Wolne celowanie - celowanie przez gracza

Mechanika BW - po pobiciu przez innego gracza pobity pada na ziemię i potem odgrywa rannego

Listy - specjlana kartka do zakupu która po użyciu odpala skrypt pisania, można już wypisana kartkę komuś dać bądź wyrzucić na ziemię (dlaczego to zamiast wiadomości prywatne? Ludzie o różnych godzinach wchodzą na Serwer)

Pamiętałem tylko te 4 jak jakiś pominąłem napiszcie tutaj. 
Pozdro mordy


RE: Stracone pomysły - Tyord - 05-03-2020

Wolne celowanie to chodzi o free aim tak? a mechanika BW i lsity? co to jest bw? a listy to prywatne wiadomości czy jak?


RE: Stracone pomysły - Betlar - 05-03-2020

(05-03-2020, 12:57 PM)Tyord napisał(a): Wolne celowanie to chodzi o free aim tak? a mechanika BW i lsity? co to jest bw? a listy to prywatne wiadomości czy jak?
Wyjaśniłem wszystko mniej więcej ale o dokładnie działanie musiałbyś prosić pomysłodawców ja jedynie odpowiadam za listy. Z góry mówię że nie pamiętam kto za co odpowiadał.


RE: Stracone pomysły - Thudiar - 05-03-2020

Co do listów, raczej to dodam, a co do BW, ustawilem nawet tak, ze jak ork cie pobije, to lezysz nieprzytomny zamiast odrazu umierać. Co do reszty, zobaczymy, moim zdaniem zbedne... ;d


RE: Stracone pomysły - Betlar - 05-03-2020

(05-03-2020, 02:01 PM)Thudiar napisał(a): Co do listów, raczej to dodam, a co do BW, ustawilem nawet tak, ze jak ork cie pobije, to lezysz nieprzytomny zamiast odrazu umierać. Co do reszty, zobaczymy, moim zdaniem zbedne... ;d
Nice że już ogarnąłeś BW i nice że zdecydowałeś się na listy
Zgadzam się w sensie Sprint nawet spoko ale może być wykorzystywany do odwalania a wolne celowanie no cóż strasznie mnie wkurwiało w returningu XD ale szanuje za pomysły tak czy tak