Stara Kolonia Online - Serwer Gothic Multiplayer
Pomysł- Reputacja - Wersja do druku

+- Stara Kolonia Online - Serwer Gothic Multiplayer (http://starakolonia.pl)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (http://starakolonia.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ściana pomysłów (http://starakolonia.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Pomysł- Reputacja (/showthread.php?tid=5779)Pomysł- Reputacja - ALTRAX vel Anubis - 05-04-2020

Hej, mam pewnien pomysł, co prawda jest on praktycznie żywcem ściągnięty z G3 ale myślę że na serwerze MMOPRG mógłby się sprawdzić. Chodzi o reputację. Za każde zadanie zlecane przez sztuczne NPC bohater otrzymywałby expa, punkty reputacjii w danym obozie i unikatowe przedmioty dostępne dopiero po ukończeniu danego questa. Ponadto, możnaby zablokować dostęp do niektórych miejsc w obozach i umożliwić do nich dostęp dopiero po uzyskaniu odpowiedniego % reputacjii w danej frakcjii. Nie wiem jak ten pomysł może zostać zrealizowany od strony programistyczno/skrypterskiej ale uważam że mógłby być to fajny content.


RE: Pomysł- Reputacja - Thudiar - 05-04-2020

(05-04-2020, 10:34 AM)ALTRAX vel Anubis napisał(a): Hej, mam pewnien pomysł, co prawda jest on praktycznie żywcem ściągnięty z G3 ale myślę że na serwerze MMOPRG mógłby się sprawdzić. Chodzi o reputację. Za każde zadanie zlecane przez sztuczne NPC bohater otrzymywałby expa, punkty reputacjii w danym obozie i unikatowe przedmioty dostępne dopiero po ukończeniu danego questa. Ponadto, możnaby zablokować dostęp do niektórych miejsc w obozach i umożliwić do nich dostęp dopiero po uzyskaniu odpowiedniego % reputacjii w danej frakcjii. Nie wiem jak ten pomysł może zostać zrealizowany od strony programistyczno/skrypterskiej ale uważam że mógłby być to fajny content.

Fajny pomysł, ogólnie NPC, którzy będą zlecali ci misje na pewno będą, tak samo za ich ukończenie będzie się otrzymywać nagrody w postaci jakis przedmiotow oraz expa. Zobaczymy jak to wyjdzie Smile


RE: Pomysł- Reputacja - Betlar - 05-04-2020

Fajny pomysł, jestem za.