Listy

Przez  Betlar , 07-27-2019, 05:31 PM
Witam z góry mówię że pomysł jest czasem przydająca się rzeczą a nie niezbędnym mechanizmem I prosiłbym że jeśli nawet pomysł się spodoba aby został rozpatrzony po starcie bo nie chcę przedłużać niepotrzebnie i dawać właścicielowi więcej pracy W każdym wpadłem na pomysł tak jak w temacie listów. 
1.Na czym miałoby polegać?
-Listy polegały by na specjalnej kartce możliwej do zakupu na której po użyciu w ekwipunku rozpoczyna się skrypt pisania i można napisać co się chce 
2. Co z tym zrobić? 
-Można taki list komuś wręczyć do ręki lub otrzymać, po użyciu już zużytej kartki a
nie nowo kupionej odpala się tekst i można sobie na luzie przeczytać. 
-Można zostawić komuś w chacie gdy go nie ma na serwerze aby później sobie przeanalizował
-List może być również użyty by ostrzec kogoś o niebezpieczeństwie lub dać znać że miejsce które znalazł jest już zamieszkane aby to zrobić wystarczy wyrzucić list z ekwipunku wtedy ktoś może go podnieść i oczywiście przeczytać 
-Na serwerze może się pojawić nowa rola lub płatna praca posłańca (na czym polega chyba każdy wie)
3. Po co i skąd pomysł?
-Czasem zdarzało mi się że nie mogłem się znaleźć z osobą zlecająca mi zadanie i powiadomić ją o jego wykonaniu głównie dlatego że Ludzie różnie wchodzą na serwer przez co nawet przez PW nie da rady bo osoby nie ma

Nie jest to rzecz niezbędna ale uważam że gdy serwer wystartuje pełną parą taka rzecz by się przydała podzielcie się ze mną swoją opinią na ten temat 
Pozdro świry!
Odpowiedz
Jeszcze nie widziałem tego na rp, bardzo dobry pomysł i urozmaicający rozgrywkę. Jestem za.
Odpowiedz
Propsuje bo w tibii było takie coś tylko trochę inaczej
Odpowiedz
Fajny pomysł, rozpatrzę go Smile
Odpowiedz
Dzięki za wyrażenie swojej opinii ziomy pozdero!
Odpowiedz
Spoko pomysł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości