Pomysł- Reputacja

Przez  ALTRAX vel Anubis , 05-04-2020, 10:34 AM
#1
Hej, mam pewnien pomysł, co prawda jest on praktycznie żywcem ściągnięty z G3 ale myślę że na serwerze MMOPRG mógłby się sprawdzić. Chodzi o reputację. Za każde zadanie zlecane przez sztuczne NPC bohater otrzymywałby expa, punkty reputacjii w danym obozie i unikatowe przedmioty dostępne dopiero po ukończeniu danego questa. Ponadto, możnaby zablokować dostęp do niektórych miejsc w obozach i umożliwić do nich dostęp dopiero po uzyskaniu odpowiedniego % reputacjii w danej frakcjii. Nie wiem jak ten pomysł może zostać zrealizowany od strony programistyczno/skrypterskiej ale uważam że mógłby być to fajny content.
Obecny zawsze i wszędzie Big Grin
Odpowiedz
#2
(05-04-2020, 10:34 AM)ALTRAX vel Anubis napisał(a): Hej, mam pewnien pomysł, co prawda jest on praktycznie żywcem ściągnięty z G3 ale myślę że na serwerze MMOPRG mógłby się sprawdzić. Chodzi o reputację. Za każde zadanie zlecane przez sztuczne NPC bohater otrzymywałby expa, punkty reputacjii w danym obozie i unikatowe przedmioty dostępne dopiero po ukończeniu danego questa. Ponadto, możnaby zablokować dostęp do niektórych miejsc w obozach i umożliwić do nich dostęp dopiero po uzyskaniu odpowiedniego % reputacjii w danej frakcjii. Nie wiem jak ten pomysł może zostać zrealizowany od strony programistyczno/skrypterskiej ale uważam że mógłby być to fajny content.

Fajny pomysł, ogólnie NPC, którzy będą zlecali ci misje na pewno będą, tak samo za ich ukończenie będzie się otrzymywać nagrody w postaci jakis przedmiotow oraz expa. Zobaczymy jak to wyjdzie Smile
Odpowiedz
#3
Fajny pomysł, jestem za.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości