Pomysłów kilka

Przez  gosc320943 , 05-04-2020, 12:32 PM
Witam. Chciałbym wam zaprezentować kilka pomysłów, które, moim zdaniem, przy odpowiednim wprowadzeniu, mogłyby okazać się całkiem niezłe.
Zapełnienie obozów przez sztuczne NPC, to znaczy, stary obóz - w zewnętrznym pierścieniu pełno kopaczy, wydzielenie tym samym naturalnie miejsca typowo dla graczy. Chodzi o to, że 3/4 obozu mogłaby być zajęta przez rozmieszczonych tu i ówdzie NPC, jak zresztą wiemy, wszystkie domki w obozie nie zostaną zajęte przez 20-30 graczy. To samo w bractwie śniącego i nowym obozie.
Kolejny pomysł - sklejenie do kupy wszystkich pancerzy, broni, itp, tekstur postaci i twarzy z Gothic 1, Sequel, oraz 2nk. Mam nadzieję, że ta potężna paczka nie zapewni powtarzalności się pancerzy, przez co, każdy móglby wybrać coś dla siebie. W razie czego, mogę podesłać modele z Gothica Sequel.
Autorska mapa - mam na myśli coś w rodzaju niemieckiego serwera Strafkolonie Online, tam, stara kolonia została edytowana do potrzeb graczy - karczmy przy targowisku w so, polach ryżowych w no - podsyłam link, jesli jestescie zainteresowani: klik
Myślę, że z mojej strony to wszystko. pozdrawiam i zyczę duzo powodzenia przy tworzeniu serwera.
Odpowiedz
(05-04-2020, 12:32 PM)gosc320943 napisał(a): Witam. Chciałbym wam zaprezentować kilka pomysłów, które, moim zdaniem, przy odpowiednim wprowadzeniu, mogłyby okazać się całkiem niezłe.
Zapełnienie obozów przez sztuczne NPC, to znaczy, stary obóz - w zewnętrznym pierścieniu pełno kopaczy, wydzielenie tym samym naturalnie miejsca typowo dla graczy. Chodzi o to, że 3/4 obozu mogłaby być zajęta przez rozmieszczonych tu i ówdzie NPC, jak zresztą wiemy, wszystkie domki w obozie nie zostaną zajęte przez 20-30 graczy. To samo w bractwie śniącego i nowym obozie.
Kolejny pomysł - sklejenie do kupy wszystkich pancerzy, broni, itp, tekstur postaci i twarzy z Gothic 1, Sequel, oraz 2nk. Mam nadzieję, że ta potężna paczka nie zapewni powtarzalności się pancerzy, przez co, każdy móglby wybrać coś dla siebie. W razie czego, mogę podesłać modele z Gothica Sequel.
Autorska mapa - mam na myśli coś w rodzaju niemieckiego serwera Strafkolonie Online, tam, stara kolonia została edytowana do potrzeb graczy - karczmy przy targowisku w so, polach ryżowych w no - podsyłam link, jesli jestescie zainteresowani: klik
Myślę, że z mojej strony to wszystko. pozdrawiam i zyczę duzo powodzenia przy tworzeniu serwera.

Przemyślę to, ale pomysły ciekawe Smile
Odpowiedz
1 pomysł - naprawdę niezły np na targu w starym już nie byłoby pusto i do kopalni by się dało takich kil, jestem za ale żeby ich nie było za dużo hehe

2 - wiesz niby fajny pomysł ale takie pancerze powinny mieć gorsze staty niż frakcyjne bo chodziłby jakiś zjebany łowca demonów nie wiadomo z jakiego obozu w stanie wyklepać elitę ze starego, ogólnie pancerze frakcyjne wg mnie powinny być najlepsze w ramach balansu i przynajmniej ludzie bez frakcji (są tacy) nie byliby wtedy 4 bóstwem więc jestem na tak ale tylko pod względem kosmetycznym a co do balansu no cóż liczę tutaj na Sasu.
3 - naprawdę sponio pomysł jestem za

Świetne pomysły ale jak wiadomo dużo to pewnie roboty i musimy się zdać na Sasu
Pozdro.
Odpowiedz
(05-04-2020, 03:18 PM)Betlar napisał(a): Świetne pomysły ale jak wiadomo dużo to pewnie roboty i musimy się zdać na Sasu
Pozdro.

Jasne. Jestem w stanie pomóc przy każdej sprawie Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości