System BW

Przez  Sekuras , 07-19-2019, 02:03 PM
Proponuję dodać system "BW" jeśli ktoś nie wie o co chodzi z nim to już wyjaśniam. System "BW" to funkcja Nieprzytomności czyli jak ktoś nas pobije to wtedy dostajemy "BW" na np. 5 minut. Jak dla mnie to by było dobre Smile.
Odpowiedz
No ale w tibii nie było na przykład bw i było chujowo, bo traciłeś eq i lvl, jak nie miałeś blessa, bo się odrazu wypierdalałeś do temple.
Odpowiedz
(07-19-2019, 02:03 PM)Sekuras napisał(a): Proponuję dodać system "BW" jeśli ktoś nie wie o co chodzi z nim to już wyjaśniam. System "BW" to funkcja Nieprzytomności czyli jak ktoś nas pobije to wtedy dostajemy "BW" na np. 5 minut. Jak dla mnie to by było dobre Smile.

Możnaby zrobić, że jak ktoś cię pobije, pojawi się czarny ekran i wiadomość tekstowa "Jesteś nieprzytomny, obudzisz się za (ilosc) sekund" : D
Odpowiedz
(07-20-2019, 05:35 PM)Thudiar napisał(a):
(07-19-2019, 02:03 PM)Sekuras napisał(a): Proponuję dodać system "BW" jeśli ktoś nie wie o co chodzi z nim to już wyjaśniam. System "BW" to funkcja Nieprzytomności czyli jak ktoś nas pobije to wtedy dostajemy "BW" na np. 5 minut. Jak dla mnie to by było dobre Smile.

Możnaby zrobić, że jak ktoś cię pobije, pojawi się czarny ekran i wiadomość tekstowa "Jesteś nieprzytomny, obudzisz się za (ilosc) sekund" : D

A można, można.
Odpowiedz
Występowało to już na kilku serwerach i działało świetnie pomysł jak najbardziej fajny
Odpowiedz
System BW jest jak najbardziej na plus, podczas pojedynków czy bitew w przypadku porażki Twoja postać zostanie w tym samym miejscu, a nie zniknie. Gracze, którzy mają BW powinni odgrywać rannych.
Odpowiedz
Dla mnie dobry pomysł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości